Domki na Roztoczu

Pracownik biurowy - oferta pracy

JAROSŁAW.

Fot. Pixabay/CC0

Obowiązki:

- sporządzanie pism, sprawozdań, wykresów, raportów oraz zestawień

- Przygotowywanie dokumentów oraz ich archiwizacja

- Prowadzenie rejestru faktur

- Udzielanie informacji na temat zasad funkcjonowania placówki oraz udzielania świadczeń zdrowotnych,

- Ustalanie terminów wizyt u specjalistów oraz dokonywanie zmian

- Kontrolowanie kolejności przyjmowania pacjentów, prowadzenie kolejki oczekujących oraz sprawozdawczości w tym zakresie

- Prowadzenie baz danych pacjentów

- Monitorowanie projektów oraz zmian w aktach prawnych w zakresie ochrony zdrowia dotyczących realizowanych świadczeń zdrowotnych oraz komunikatów dla podmiotów udzielających świadczeń zdrowotnych

- Archiwizacja dokumentacji medycznej oraz jej udostępnianie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

- wykształcenie min.średnie (mile widziane doświadczenie w podmiotach leczniczych na stanowiskach rejestracyjnych),

- mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu danych do systemu informacji oświatowej lub przekazywania danych do rejestru w systemie informacji medyczne).

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat

Adres: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu

Miejsce pracy: 3 Maja 39/a, 37-500 Jarosław

Numer telefonu: 16 621 53 78 wew.126

E-mail:e.panek@psoni-jaroslaw.org.pl

Wymagane dokumenty:

- Aktualne CV

- List motywacyjny

Wybierz studia w WSPiA

- Kserokopie dokumentów poświadczających kwalifikacje