Domki na Roztoczu

Pracownik biurowy – oferta pracy

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

Agencja Zatrudnienia LUST HR-International (nr certyfikatu 23242) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

Wymagania:

- doskonała umiejętność poruszania się w przestrzeni internetowej

- znajomość podstawowych programów graficznych

- znajomość języka niemieckiego – mile widziana

- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

- dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel oraz Power Point)

- kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

- doskonała organizacja pracy własnej

Obowiązki:

- redagowanie i publikowanie ogłoszeń

- tworzenie grafik oraz nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych

- wyszukiwanie kandydatów do pracy metodą direct search

- inicjowanie działań mających na celu stałe poszerzanie bazy Kandydatów

- dbanie o jakość i efektywność realizowanych procesów

- prowadzenie biura

Oferujemy:

- ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku i doskonalenia w obszarze HR

- niezbędne narzędzia pracy

- szkolenia wewnętrzne

CV prosimy przesyłać na adres biuro@lusthr.pl w tytule wpisując: „Pracownik biurowy- Rzeszów”.

Wybierz studia w WSPiA