Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w wojsku (magazynier)

POWIAT TARNOBRZESKI.

Obowiązki:

zaopatrywanie pododdziałów w środki bojowe zgodniez dokumentami obrotu materiałowego; przeprowadzanie właściwej rotacji i utrzymywanie zapasów zgodnie z wytycznymi szefa służby środków bojowych; prowadzenie ewidencji magazynowej przychodu i rozchodu środków bojowych i konserwacja; wykonywanie dokumentów w systemie informatycznym ZWSI RON

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat

Płaca: od 2 858 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie ogólnokształcące

- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,

- znajomośc pakietu MS Office,

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera.

Adres: 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie

ul. Anieli Krzywoń 1, 39-460 Nowa Dęba, powiat tarnobrzeski

Numer telefonu: 261 162 283

E-mail: 33wog.personalna@ron.mil.pl

Dokumenty: Curriculum Vitae, list motywacyjny (zawierający dokładne wskazanie stanowiska pracy, na które składana jest aplikacja)

Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone aktualną datą i własnoręcznym podpisem kandydata oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia.

Więcej o: magazynier