Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w markecie (przyjęcia towaru)

RZESZÓW.

Pracownik Działu Przyjęcia Towaru

Miejsce pracy: Rzeszów, Bi1, ul. Witosa

zatrudnienie na umowę o pracę na pół etatu,

stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

wdrożenie na stanowisko pracy,

premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

prywatną opiekę medyczną (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

atrakcyjne świadczenia socjalne np.: bony na święta, paczki dla dzieci, karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, bilety do kina/teatru itp.,

ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”,

udział w kwartalnych „spotkaniach przy kawie”, podczas których otrzymasz wiele ciekawych informacji, a także słodkie co nieco :).

Obowiązki

przyjmowanie dostaw towarów,

wypełnianie dokumentów dostaw i zwrotów,

rozliczanie opakowań zwrotnych,

sprawdzanie dat przydatności przyjmowanych produktów.

Oczekiwania

bardzo dobrej organizacji pracy,

zaangażowania,

dobrej znajomości obsługi komputera,

mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

mile widziane aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.