Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca przy sprzedaży kwiatów

RZESZÓW.

Pracownik Hali - Florysta

Miejsce pracy: Rzeszów

Firma oferuje

- umowę o pracę na pełen etat,

- dużą samodzielność w działaniu,

- stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- wdrożenie na stanowisko pracy,

- premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

- prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

- atrakcyjne świadczenia socjalne,

- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

- z nami możesz pomóc innym, biorąc udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

Obowiązki:

- tworzenie wiązanek, kompozycji kwiatowych, bukietów,

- dbanie o atrakcyjność ekspozycji kwiatów do sprzedaży,

- współpraca z dostawcą kwiatów,

- obsługa klienta i sprzedaż asortymentu stoiska,

- dbanie o czystość swojego miejsce pracy.

Wymagania

- poczucia estetyki,

- umiejętności manualnych,

- życzliwości do klienta i umiejętności obsługi z uśmiechem i cierpliwością,

- kreatywności i samodzielności,

- książeczki do celów sanepidarno-epidemiologicznych,

- mile widziane - doświadczenie/wykształcenie florystyczne.