Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Praca na uczelni wyższej

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

Młodszy konsultant ds. transferu technologii

Twoje zadania i odpowiedzialności:

udział w przygotowywaniu wewnętrznych analiz i dokumentów z zakresu komercjalizacji opracowywanych technologii;

współpraca z jednostkami Uczelni w zakresie opracowywania i aktualizacji oferty komercyjnej Uczelni oraz udzielanie informacji na jej temat zainteresowanym podmiotom;

udział w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów z zakresu przedsiębiorczości akademickiej i komercjalizacji wyników badań;

przygotowywanie koncepcji wydarzeń promujących przedsiębiorczość, start-upy i innowacje w środowisku akademickim i udział w ich organizacji;

prowadzenie social-mediów Centrum i komunikacja z Działem Marketingu i Biurem Prasowym w zakresie przekazów prasowych dot. CTTiP;

monitorowanie Biuletynu Zamówień Publicznych i Bazy Konkurencyjności;

współpraca z samorządem studenckim i innymi jednostkami Uczelni w zakresie organizacji wydarzeń kierowanych do osób zainteresowanych założeniem własnego innowacyjnego biznesu oraz promujących współpracę nauka-biznes;

prowadzenie sekretariatu Centrum i bieżący udział w jego pracach, w tym w doraźnych zleceniach powierzonych przez Władze Uczelni.

posiadasz status studenta – preferowane kierunki: zarządzanie, informatyka;

Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie co najmniej B1 w mowie i B2 w piśmie – w stopniu umożliwiającym przygotowywanie fragmentów wniosków o dofinansowanie projektów, składanych do zagranicznych instytucji finansujących (np. EIT);

interesujesz się tematyką nowych technologii i innowacjami;

cechuje Cię pomysłowość, inicjatywa i konsekwencja w realizacji wydarzeń kierowanych do startupów i potencjalnych przedsiębiorców;

jesteś komunikatywny/a i posiadasz umiejętność współpracy z różnymi grupami interesariuszy;

atutem będzie doświadczenie w realizacji innowacyjnego pomysłu (w tym eventu czy projektu społecznego);

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

dodatkową zaletą będą ukończone kursy i szkolenia w temacie wdrażania innowacji, opracowywania innowacyjnych pomysłów;

posiadane doświadczenie (np. podczas praktyk studenckich) we współpracy z innymi organizacjami zajmującymi się innowacjami, komercjalizacją wyników badań, bądź promującymi przedsiębiorczość – działa zdecydowanie na Twoją korzyść;

Co zyskasz w zamian za swoją pracę i zaangażowanie?

możliwość udziału w projektach o międzynarodowym charakterze;

rozwój w dynamicznych i interdyscyplinarnych obszarach innowacji i technologii;

możliwość czerpania wiedzy i zdobywanie doświadczenia dzięki współpracy ze specjalistami;

możliwość nawiązania długofalowej współpracy;

pracę w wielokulturowym środowisku;

Sposób aplikacji:

CV i LM wraz z odręcznie podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres: bdp@wsiz.edu.pl

lub

Biuro Doradztwa Personalnego

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Sucharskiego 2

35-225 Rzeszów

z dopiskiem „Młodszy konsultant ds. transferu technologii”

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy zapoznanie się z informacją odnośnie ochrony danych osobowych i dołączenie do aplikacji podpisanej klauzuli/klauzul: https://wsiz.edu.pl/uczelnia/jednostki-wsiiz/praca-we-wsiiz/procedura-rekrutacji/