Domki na Roztoczu

Asystentka zarządu - oferta pracy

Obowiązki:Realizacja i koordynacja zadań zlecanych przez Zarząd;

Pomoc w Prowadzenie bieżących spraw Zarządu;

Wyszukiwanie informacji.

Prowadzenie kalendarza i koordynacja spotkań Zarządu;

Organizacja podróży służbowych;

Organizacja wydarzeń firmowych i szkoleń;

Realizowanie zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem biura.

Umowa o pracę na czas określony, cały etat, jedna zmiana

Płaca:od 3 500 zł brutto

Wymagania

Wykształcenie wyższe;

Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;

Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

Znajomość pakietu MS Office;

Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie;

Szybkość i dokładność w działaniu;

Umiejętność pracy pod presją czasu;

Doskonałe umiejętności interpersonalne;

Dyspozycyjność.

Mile widziane:wykształcenie prawnicze lub filologiczne, znajomość języka francuskiego lub niemieckiego; gotowość do wyjazdów; prawo jazdy kat. B.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjny system premiowy, dofinansowanie do posiłków, program lojalnościowy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w tym szkolenia językowe, pracę w międzynarodowym środowisku, częściowy zwrot zakupu okularów korekcyjnych, miłą atmosferę w zgranym zespole, dłuższe weekendy (praca w piątki do 13.30).

MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OBYWATELI Z UKRAINY

Adres:KFE Holding sp. z o.o.

Wybierz studia w WSPiA

Numer telefonu:792 790 952

E-mail:kamil.tecza@komfort.be