Domki na Roztoczu

Praca w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

Poszukujemy osoby z doświadczeniem przy projektach unijnych do pracy w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w Rzeszowie.

Podstawowe zadania:

- samodzielna organizacja i zapewnienie sprawnego funkcjonowania wypożyczalni

- obsługa klientów wypożyczalni, udzielanie informacji

- podpisywanie umów z klientami

- wydawanie / odbieranie sprzętu rehabilitacyjnego, prowadzenie jego dezynfekcji

- obsługa programu SL

- organizowanie szkoleń dla opiekunów osób starszych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- doświadczenie w obsłudze projektów unijnych

- minimalna wiedza nt. sprzętu rehabilitacyjnego

- umiejętność postępowania z osobami z niepełnosprawnością

- znajomość pracy administracyjno-biurowej i obsługi komputera / program Excel

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- stabilna praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00

- atrakcyjne wynagrodzenie

Wybierz studia w WSPiA

CV zawierające klauzulę dotyczącą RODO prosimy przesyłać na adres: kadry@gruparudek.pl