Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Asystent – oferta pracy

KROSNO.

Obowiązki:

Wsparcie działu wsparcia i rozwoju w procesach administracyjnych, wsparcie Project Managerów w ich codziennych obowiązkach, tworzenie raportów, prezentacji,analiz. Samodzielne prowadzenie niewielkich projektów, współpraca z innymi członkami działu w ramach rozwijania narzędzi do monitorowania i raportowania projektów.

Umowa o pracę na czas określony, cały etat, jedna zmiana

Płaca:od 3 010 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe

- znajomość języka angielskiego średnio zaawansowana B1 (w stopniu komunikatywnym)

znajomość obsługi pakietu MS Office ( w szczególności Excel, Word, Power Point)

doświadczenie zawodowe: analityk, asystent,

- zdolności analityczne, szczegółowość, sumienność w wykonywaniu obowiązków

Adres: Krosno Glass Spółka Akcyjna

ul. Tysiąclecia 13, 38-400 Krosno

Numer telefonu:13 43 286 12

E-mail:kadry@krosno.com

Wymagane dokumenty:cv, skierowanie