Domki na Roztoczu

Praca w salonie Mercedesa

Doradca handlowy ds. klientów flotowych samochodów osobowych

miejsce pracy: Rzeszów

Jakie będą Twoje zadania:

- Obsługa procesu sprzedaży nowych samochodów osobowych według standardów i procedur Mercedes-Benz

- Aktywne pozyskiwanie Klientów flotowych

- Bieżąca obsługa kluczowych Klientów firmy

- Budowanie i prowadzenie bazy klientów w CRM

- Sprzedaż usług dodatkowych (leasing, ubezpieczenie, umowy serwisowe itd.)

- Analiza konkurencji oraz rynku samochodów nowych

- Udział w targach, eventach organizowanych dla Klientów

- Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Czego oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego - preferowane wykształcenie ekonomiczne

- Doświadczenia w sprzedaży samochodów osobowych (mile widziane doświadczenie w sprzedaży flotowej)/

- Wysoko rozwiniętych umiejętności handlowych, negocjacyjnych

- Umiejętności nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, talentu organizacyjnego

- Orientacji na cele, wyniki, rezultaty

- Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Znajomości programów pakietu MS Office

- Czynnego prawa jazdy kat. B

Jako pracodawca oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

- System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

- Program Rekomendacji Pracowników

- Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

- Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

- Karta MultiSport

- Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

- Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

Wybierz studia w WSPiA

- Atrakcyjny system wynagrodzeń