Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w telefonii komórkowej

Doradca/-czyni Klienta Biznesowego (Segment Małych i Średnich Firm)

RZESZÓW

Czego możesz się spodziewać?

Jeżeli współpraca z klientami biznesowymi to dla Ciebie łączenie przyjemnego z pożytecznym, a dodatkowo interesujesz się nowymi technologiami nie możemy się doczekać, aby Cię poznać! Dołącz do #MagentaTeam i rozwijaj z nami sprzedaż nowoczesnych technologii na polskim rynku.

Zadania, które na ciebie czekają:

Poszerzanie grona klientów T-Mobile o firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Rozwijanie naszej oferty usług mobilnych, zaawansowanych produktów telekomunikacyjnych oraz rozwiązań szytych na miarę

Rozwijanie swoich umiejętności sprzedażowych oraz wiedzy o produktach i technologiach telekomunikacyjnych

Zdobywanie nagród w konkursach sprzedażowych

W realizacji zadań pomoże ci:

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług i produktów biznesowych

Każdą relację z klientem postrzegasz długofalowo

Uwielbiasz odhaczać kolejne zrealizowane cele na swojej liście

Widok listy kontaktów napędza Cię lepiej niż poranna kawa

Posiadasz prawo jazdy kategorii B

Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś w stanie ją założyć

Oferujemy:

Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B

Atrakcyjny system premiowy i wartościowe nagrody w konkursach

Nieograniczone wsparcie i program szkoleń na dobry początek

Premia na start oraz dofinansowanie na zakup sprzętu

Możliwość korzystania z opieki medycznej i kart sportowych i wiele innych …