Domki na Roztoczu

Praca w biurze – oferta

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

W Rzeszowie- szukamy osoby do pracy w biurze

Nazywamy się Act and Play i jesteśmy szkołą organizująca zajęcia rozwojowe dla dzieci. Szukamy osoby otwartej na pozyskiwanie nowych umiejętności, odpowiedzialnej, kulturalnej, zmotywowanej do pracy oraz mającej dobry kontakt z ludźmi. Zależy nam na zatrudnieniu osoby, która zwiąże się z naszą firmą na dłużej i stanie się integralną częścią naszego zespołu-

- główne zadania pracownika biurowo - administracyjnego to:

- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami

- monitorowanie funkcji administracyjnych

- logistyczne zarządzanie obowiązkami w biurze

- analiza aktywności uczestników w grupach

- obsługa wew. systemu - zapewniamy szkolenie

- wsparcie naszego zespołu w obowiązkach

- rzetelne prowadzenie powierzonych zadań

- od kandydatów oczekujemy:

- zaangażowania w rozwój firmy i gotowości do pracy w środowisku pełnym kreatywnych wyzwań

- samodzielności w planowaniu powierzonych obowiązków

- dyspozycyjności/ praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00 - 17.00

- umiejętności analitycznych

- znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

- dodatkowymi atutami będzie doświadczenie na podobnym stanowisku bądź firmie o pokrewnym profilu

- warunków do pracy zdalnej

- oferujemy:

- umowę na pełny etat po płatnym okresie próbnym/ oferta skierowana również dla studentów uczących się zaocznie

- wynagrodzenie 2600-3000 netto

- możliwość pracy zdalnej

- stałe wsparcie merytoryczne

- świetną atmosferę i dużą samodzielność w pracy -

- pełne przeszkolenie potrzebne do realizacji obowiązków w naszym biurze

Wybierz studia w WSPiA

- możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o nadsyłanie CV na adres mailowy- dramadladzieci@gmail.com. Napisz krótko, dlaczego to właśnie na Twoje CV mamy zwróć szczególna uwagę- - Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.