Domki na Roztoczu

Praca w Rzeszowskim Domu Kultury

Rzeszowski Dom Kultury prowadzi nabór na stanowisko Specjalisty – Animatora Kultury.

1. Wymagania:

- wykształcenie wyższe – mile widziane humanistyczne lub artystyczne,

- praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

- praktyczna umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

- predyspozycje do pracy z dziećmi,

- umiejętność redagowania tekstów,

- predyspozycje osobowościowe: kreatywność, samodzielność, terminowość, odpowiedzialność, komunikatywność, kultura osobista oraz wysoko rozwinięte poczucie estetyki,

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

- niekaralność,

- dyspozycyjność.

2. Dodatkowe atuty:

- prawo jazdy kategorii B,

- dobra znajomość języka angielskiego,

doświadczenie w organizacji imprez lub akcji społecznych,

- doświadczenie w pracy w instytucjach kultury,

- wiedza z zakresu życia kulturalnego Miasta Rzeszowa.

3. Najważniejsze obowiązki animatora kultury:

- organizowanie, dokumentowanie, archiwizowanie zajęć i wydarzeń kulturalnych,

- opracowywanie harmonogramów, planów, programów imprez, zajęć i warsztatów w ramach animacji czasu wolnego mieszkańców Rzeszowa,

- poznawanie środowiskowych potrzeb oświatowych, kulturalnych i rekreacyjnych,

- promocja działań Rzeszowskiego Domu Kultury w środowisku lokalnym, a w szczególności przygotowywanie materiałów na stronę internetową, aktualizacja tablic informacyjnych,

- współpraca z instytucjami oraz organizacjami społecznymi w zakresie kształtowania życia kulturalnego,

pobieranie opłat za zajęcia i usługi,

- pozyskiwanie pozabudżetowych środków finansowych oraz materiałów potrzebnych do prowadzenia działalności kulturalnej od sponsorów, fundacji i innych podmiotów.

4. Wymagane dokumenty:

- CV,

- list motywacyjny, zawierający propozycję działań kulturalnych o zasięgu osiedlowym oraz o zasięgu miejskim,

- kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje, doświadczenie.

5. Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: [Ukryty adres e-mail], do dnia 23.07.2021 r. z adnotacją: animator kultury. O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

6. Klauzula rekrutacyjna:

Wskazuje się, iż podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest Pana/Pani dobrowolna zgoda. Z tych względów prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Rzeszowski Dom Kultury z siedzibą w Rzeszowie, ul. Staromiejska 43 A w celu realizacji procesu rekrutacji. Został(am)em poinformowan(a)y, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ”.

Ponadto wskazuje się, iż w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych, konieczne jest dodatkowo załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody w następującym brzmieniu.

Wybierz studia w WSPiA

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Rzeszowski Dom Kultury z siedzibą w Rzeszowie, ul. Staromiejska 43 A, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie.”.