Praca w Lidlu

RZESZÓW.

Twoje zadania:

- Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

- Utrzymanie porządku w sklepie

- Wykładanie towaru

- Bieżąca obsługa klientów

- Obsługa stanowiska kasowego

- Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Twoje kompetencje:

- Chęć długotrwałej współpracy

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (soboty)

- Dokładność, zaangażowanie

- Umiejętność pracy w zespole

- Min. 1 rok doświadczenia zawodowego będzie dodatkowym atutem

- Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

- Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

Oferujemy:

- Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.

- Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.

- Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach.

- Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.

Sklep UL. Podkarpacka 6

35-082 Rzeszów

Forma zatrudnienia: niepełen wymiar czasu pracy

Rodzaj pracy

Praca w sklepie

Wybierz studia w WSPiA

Numer referencyjny: PL-103729