Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Praca przy sprzedaży pieczywa

Obecnie, do naszego Hipermarketu bi1 w Rzeszowie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Hali - Dział Piekarnia

Miejsce pracy: Rzeszów

Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat,

stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

wdrożenie na stanowisko pracy (szkolenie wyjazdowe),

premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

atrakcyjne świadczenia socjalne,

ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”,

udział w kwartalnych „spotkaniach przy kawie”, podczas których otrzymasz wiele ciekawych informacji, a także słodkie co nieco :).

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

Obowiązki

wykładanie towaru,

dbanie o porządek na dziale,

umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

obsługa klienta.

Oczekujemy

zaangażowania w pracę,

dokładności i szybkości w  działaniu,

komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,

umiejętności pracy w zespole,

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,

posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych - mile widziane.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”