Powiat Rzeszowski - siła inwestycji
Wybierz studia w WSPiA

Praca w Domu Pomocy Społecznej

Opublikowano: 2020-01-04 18:59:06, przez: admin, w kategorii: Oferty pracy

RZESZÓW.

 

Obowiązki:

Sprawowanie kompleksowej opieki nad osobami w wieku podeszłym i z niepełnosprawnością fizyczną

Umowa o pracę na czas nieokreślony, cały etat, dwie zmiany, praca w wolne dni

Płaca: od 3 000 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie wyższe

- prawo wykonywania zawodu -pielęgniarki

- umiejętności psychospołeczne i interpersonalne niezbędne w pracy zawodowej i życiu osobistym

Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów

ul. Powstańców Śląskich 4, 35-610 Rzeszów

Numer telefonu: 178528409

E-mail: dps62@wp.pl

 

 

Wybierz studia w WSPiA

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij