Wybierz studia w WSPiA

Pracownik cywilny w wojsku (praca w klubie)

RZESZÓW.

Operator sprzętu audiowizualnego i multimedialnego

Miejsce pracy:

Dąbrowskiego 4, 35-900 Rzeszów

Obowiązki:

- przygotowanie sal koncertowych,

- obsługa nagłośnienia i oświetlenia,

- obsługa sprzętu audiowizualnego i multimedialnego,

- obsługa kamery i aparatu fotograficznego,

- obróbka filmów i zdjęć

Umowa o pracę na okres próbny

Cały etat, jedna zmiana

Płaca: od 2 500 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie zawodowe, techniczne

- uprawnienia SEP do 1 KV

- umiejętność obsługi sprzętu audiowizualnego, nagłośnienia,

- 3 lata doświadczenia

Adres: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy

ul. Hoffmanowej 4, 35-922 Rzeszów

Wymagane dokumenty należy składać osobiście z kancelarii JW. 3224 w godzinach od 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku lub pocztą na adres: JW. 3224, 35-922 Rzeszów ul. Hoffmanowej 4 z dopiskiem: „dotyczy naboru na stanowisko operator w klubie”.