Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w Funduszu Zdrowia

RZESZÓW.

OGŁOSZENIE O REKRUTACJI Nr 17/19

Podkarpacki Oddział Wojewódzki  Narodowego  Funduszu Zdrowia z siedzibą w Rzeszowie
ul. Zamkowa 8, 35-032 Rzeszów

poszukuje kandydatów na stanowisko

Starszego referenta

Wydział  Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Wyrobów Medycznych

Wymiar etatu:   1 etat

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

Wymogi kwalifikacyjne: wykształcenie wyższe

Wymagania konieczne:

a) znajomość przepisów z zakresu:

  • realizacji świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych  ze środków publicznych na podstawie Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej
    finansowanych ze  środków publicznych (Dz.U. 2019.1373 t.j. ze zm.),

  • wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 maja 2017r. w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie ( Dz.U.2019.1267 t.j.),

b) biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office,

Wymagania pożądane:

a) doświadczenie w pracy biurowej,

b) dobra organizacja pracy własnej,

c) umiejętność pracy w zespole,

d) wysoka kultura osobista,

e) umiejętność  kulturalnego i merytorycznego przyjmowania klientów,

f) komunikatywność, dokładność, dyspozycyjność,

Główne obowiązki:

a)  rejestrowanie zleceń na wyroby medyczne w systemie informatycznym Oddziału,

b) potwierdzanie i rejestrowanie zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne w wersji papierowej,

c) obsługa merytoryczna świadczeniobiorców lub osób występujących w ich imieniu, którzy w siedzibie POWNFZ rejestrują zlecenia na wyroby medyczne,

d)  udzielanie informacji dotyczących zaopatrzenia w wyroby medyczne,

e)  rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej od świadczeniobiorców,

f) przygotowywanie merytorycznych odpowiedzi na pisma świadczeniobiorców w zakresie realizacji zleceń na wyroby medyczne;

g)  oznakowanie teczek i pism z zakresu swojego stanowiska,

h)  przygotowywanie dokumentów działu do archiwizowania.

Wymagane dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się   o zatrudnienie: druk do pobrania

  • podpisane: list motywacyjny i CV,

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie  i kwalifikacje  zawodowe,

  • podpisane Oświadczenia o treści:

- "Wyrażam  zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do postępowania rekrutacyjnego Nr 17/2019".

- "Wyrażam  zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku w związku z przekazaną fotografią dołączoną do dokumentów”.

UWAGA: dołączenie wizerunku kandydata jest dobrowolne.

- "Wyrażam  zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu niezbędnego do kontaktu w bieżącym postępowaniu rekrutacyjnym”.

- "Wyrażam  zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail niezbędnego do kontaktu w bieżącym postępowaniu rekrutacyjnym”.

Miejsce i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy składać do dnia 8 listopada 2019r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego  Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria ogólna na parterze budynku czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub proszę przesłać pod adres:
Podkarpacki Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Zamkowa 8; 35 – 032 Rzeszów

z dopiskiem „Nabór 17/19 - DWM”

Informacja o metodach i technikach naboru:

  • Weryfikacja ofert pod względem formalnym  i spełnienia wymagań wskazanych w ogłoszeniu rekrutacyjnym zostanie dokonana przez pracowników Wydziału Kadr i Szkoleń.

  • Formy weryfikowania kompetencji kandydatów ustali Komisja Rekrutacyjna, która może w szczególności stosować następujące narzędzia i techniki selekcji: kwestionariusze, formularze, rozmowę kwalifikacyjną, test wiedzy i umiejętności oraz zadania symulacyjne.

Informacje dodatkowe dotyczące naboru:

  • Kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej.

  • Lista Kandydatów spełniających wymagania formalne, którzy po analizie dokumentów zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru, będzie zamieszczona przy ogłoszeniu o naborze.

  • Kandydaci spełniający wymagania formalne, którzy  po analizie dokumentów zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru, będą powiadomieni telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej o terminie, miejscu i formie przeprowadzenia naboru.

  • Kandydaci, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie z uwagi na nie spełnienie  wymogów formalnych, nie będą informowani o dalszym etapie naboru.

  • Oferty otrzymane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

  • Oferty osób, które nie zostaną wybrane na stanowisko objęte naborem, zostaną odesłane po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego.

  • Informacje telefoniczne pod numerem:  17 86 04 214

Ponadto kandydaci z chwilą  zatrudnienia powinni spełniać wymogi określone dla pracowników NFZ w Art.112 Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2018.1510 ze zm.).

„Art.112.

1. Pracownicy Funduszu nie mogą być jednocześnie:

1) świadczeniodawcami, którzy zawarli umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej lub ubiegają się o zawarcie takich umów;
2) właścicielami, pracownikami lub osobami współpracującymi ze świadczeniodawcami, którzy zawarli umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej lub ubiegają się o zawarcie takich umów;
3) członkami organów lub pracownikami podmiotów tworzących w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej;
4) członkami organów lub pracownikami jednostek samorządu terytorialnego;
5) członkami organów zakładu ubezpieczeń prowadzącego działalność ubezpieczeniową na podstawie Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej
    (Dz. U. z 2017 r. poz. 1170 i 1089);
6) właścicielami akcji lub udziałów w spółkach handlowych prowadzących podmioty, o których mowa w pkt 2;
7) właścicielami w spółkach handlowych więcej niż 10% akcji lub udziałów przedstawiających więcej niż 10% kapitału zakładowego - w każdej z tych spółek, w przypadku spółek innych niż określone
    w pkt 6;
8) posłami, posłami do Parlamentu Europejskiego albo senatorami;
9) członkami Rady Funduszu oraz rad oddziałów wojewódzkich Funduszu.

2. Pracownicy Funduszu nie mogą bez zgody Prezesa Funduszu:
   1) podejmować zatrudnienia u innego pracodawcy;
   2) wykonywać działalności gospodarczej.”

Informacje dodatkowe:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04) (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - „RODO”) informujemy, że:

Administratorem danych osobowych udostępnionych na potrzeby rekrutacji jest Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Zamkowej 8, reprezentowany przez Dyrektora Oddziału.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych związane jest z wymogiem ustawowym wynikającym z przepisów Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. t.j.2018.1510.), a także Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U.1974.24.141 ze zm.).Niepodanie przez Pana/Panią danych może wpływać na treść rozstrzygnięcia w postępowaniu rekrutacyjnym.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zapisami art. 6 ust.1 lit. a, a w przypadku podania szczególnych kategorii danych, na podstawie art. 9 ust.2 lit. a  RODO.

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetworzenia, prawo do przenoszenia danych (o ile w danym przypadku przysługuje), prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), której dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Od czynności podjętych przez administratora danych osobowych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przekazane przez Pana/Panią dane nie posłużą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, jak również profilowania.

Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych w Podkarpackim Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Rzeszowie są następujące: tel. 17 86 04 177; e-mail:  iod@nfz-rzeszow.pl