Powiat Rzeszowski - siła inwestycji
Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca na stacji paliw

Opublikowano: 2018-11-30 15:46:18, przez: admin, w kategorii: Oferty pracy

RZESZÓW.

 

Obowiązki:

obsługa klientów stacji paliw

Umowa o pracę na okres próbny

Cały etat, ruch ciągły, praca w wolne dni

Płaca: od 2 100 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie zawodowe

- obsługa kas fiskalnych

- umiejętności sprzedaży z obsługą kas fiskalnych, programów magazynowych i fakturowaniem

- rok doświadczenia

Adres:PP PKS SP. Z O.O.

ul. Towarowa 12, 35-231 Rzeszów,

Osoba do kontaktu: Bożena Woźniak

E-mail: info@pksrzeszow-towarowy.pl

 

 

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij