Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w Biurze Rozwoju Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Instytucja podległa prezydentowi Rzeszowa.

Dyrektor Biura Rozwoju Miasta Rzeszowa ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy asystenta

Łącznie wolnych jest pięć etatów.

1. wymagania niezbędne

– obywatelstwo polskie,

– wykształcenie wyższe w zakresie architektury, urbanistyki lub architektury krajobrazu uzupełnione o studia podyplomowe; urbanistyka i planowanie przestrzenne,

– co najmniej dwa lata stażu pracy w administracji samorządowej,

- pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za przestępstwa popełnione z winy umyślnej oraz nieposzlakowana opinia.

2. wymagania dodatkowe

– znajomość przepisów z zakresu planowania przestrzennego (ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, ustaw około środowiskowych, ustaw o drogach publicznych o samorządzie gminnym oraz rozporządzenia wykonawcze do powyższych ustaw),

– dobra znajomość oprogramowania CAD, SketchUp lub innych programów do modelowania 3D,

- orientacja przestrzenna i znajomość terenów miasta Rzeszowa,

– dobra znajomość języka angielskiego,

– umiejętność pracy w zespole.

3. zakres zadań wykonywanych na stanowisku

- współpraca przy opracowywaniu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz ich zmian,

- współpraca przy opracowywaniu projektów zmian Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego,

- opracowywanie dokumentów wynikających z procedury formalno-prawnej opracowań urbanistycznych.

4. wymagane dokumenty

– kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

– list motywacyjny,

– kopia dyplomu ukończenia szkoły wyższej,

– świadectwa potwierdzające staż pracy,

– oświadczenie o pełni praw publicznych i niekaralności za przestępstwa popełnione z winy umyślnej.

5. w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Biurze, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, jest wyższy niż 6%.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Biura osobiście lub pocztą na adres Biuro Rozwoju Miasta Rzeszowa ul. Słowackiego 9, 35-060 Rzeszów, z dopiskiem „nabór na stanowisko asystenta” w sekretariacie Biura w terminie do 19 stycznia 2018 r.

Dokumenty, które wpłyną do Biura po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacje o wynikach wyboru będą umieszczone na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.um.rzeszow.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w Biurze Rozwoju Miasta Rzeszowa przy ul. Słowackiego 9.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV, powinny być opatrzone następującą klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922)