Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko główny specjalista do spraw: Porozumienia Trójstronnego w sprawie realizacji przez Urząd Komunikacji Elektronicznej niektórych zadań związanych z realizacją I osi priorytetowej Powszechny dostęp do szybkiego internetu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 w Zespole POPC Południe w Departamencie Kontroli.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

ul. Grunwaldzka 17,

35-068 Rzeszów

Adres urzędu:

Urząd Komunikacji Elektronicznej

ul. Giełdowa 7/9

01-211 Warszawa

WARUNKI PRACY

- praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie;

- budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych;

- praca w pokoju, który jest klimatyzowany;

- narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy;

- praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu;

- praca w terenie;

- krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe;

- zagrożenie korupcją.

ZAKRES ZADAŃ

- udział w ocenie merytorycznej wniosków o dofinansowanie, w tym wydawanie opinii w zakresie technicznych i ekonomicznych uwarunkowań projektów oraz zastosowania na danym obszarze konkretnej technologii;

- wspieranie Instytucji Pośredniczącej POPC w kontroli dofinansowanych projektów w trakcie realizacji oraz kontroli trwałości, w tym w szczególności sprawdzanie zapewnienia dostępu do Internetu o wymaganych parametrach dla użytkowników końcowych i efektywnego dostępu hurtowego dla innych przedsiębiorców telekomunikacyjnych;

- rozpatrywanie protestów wnioskodawców od wyników oceny merytorycznej II stopnia wniosku o dofinansowanie;

- opiniowanie wniosków beneficjentów dotyczących zmian w projektach, w szczególności w zakresie oceny wnioskowanych modyfikacji aspektów technicznych i ekonomicznych, związanych z zastosowanym rozwiązaniem technicznym;

- wspieranie Instytucji Pośredniczącej POPC w zakresie monitorowania i nadzoru realizacji projektów, w szczególności w zakresie aspektów technicznych realizacji projektów.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

- Wykształcenie: wyższe z zakresu telekomunikacji lub pokrewne;

- doświadczenie zawodowe: 1 rok w sektorze telekomunikacyjnym;

- prawo jazdy kat. B;

- znajomość przepisów ustaw: Prawo telekomunikacyjne, Prawo budowlane, Prawo cywilne, o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych;

- znajomość technologii telekomunikacyjnych, w szczególności technologii NGA, budowy i eksploatacji sieci telekomunikacyjnych;

- umiejętność interpretacji przepisów prawa;

- posiadanie kompetencji: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne.

- Posiadanie obywatelstwa polskiego

- Korzystanie z pełni praw publicznych

- Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

- Życiorys/CV i list motywacyjny

- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia

- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

- kopia prawa jazdy kat. B;

- Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa

- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

- Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

- Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

- Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

- Dokumenty należy złożyć do: 12.12.2017

- Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

- Miejsce składania dokumentów:

- Urząd Komunikacji Elektronicznej

- Biuro Administracji i Kadr

- ul. Giełdowa 7/9

- 01-211 Warszawa

- z dopiskiem „Główny specjalista DK/ZPS/2”

- Dokumenty można złożyć również za pomocą Platformy Usług Elektronicznych (adres: https://pue.uke.gov.pl).

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Oferty otrzymane po terminie i niespełniające wymagań formalnych (w tym brak wymaganych dokumentów oraz oryginałów oświadczeń) i koniecznych nie będą rozpatrywane.

W razie złożenia dokumentów drogą pocztową, za datę ich złożenia uważa się datę nadania

w placówce pocztowej.

Po zakończeniu procesu naboru oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem oferty wybranej/go kandydatki/kandydata zostaną zniszczone.

Podczas naboru zastosowane zostaną następujące metody i techniki naboru:

- sprawdzenie ofert pod względem spełniania wymogów formalnych;

- test wiedzy;

- zadania praktyczne weryfikujące wiedzę techniczną telekomunikacyjną oraz umiejętność interpretacji przepisów;

- rozmowa kwalifikacyjna.

Informacje o naborze można uzyskać pod nr telefonu: (22) 53 49 489 oraz pod adresem poczty elektronicznej rekrutacja@uke.gov.pl.