Wybierz studia w WSPiA

Fizjoterapeuta - oferta pracy

RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o. zatrudni FIZJOTERAPEUTÓW.

Miejsce pracy: Rzeszów, praca w domu pacjenta i/lub w Gabinecie

Wymagania konieczne:

* wykształcenie kierunkowe – fizjoterapeuta

* prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

* mile widziane doświadczenie oraz ukończone dodatkowe kursy i szkolenia

* życzliwe podejście do pacjenta

* umiejętność samodzielnej pracy z pacjentami oraz współpracy w zespole

* wysoka kultura osobista

* komunikatywność

* empatia

Obowiązki:

* dokonywanie oceny stanu pacjenta

* dobór metod specjalistycznych oraz zabiegów fizykalnych

* kontrola postępów fizjoterapii

* systematyczne i rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów

Oferujemy:

* formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

* pracę od poniedziałku do piątku

* stabilne zatrudnienie w wieloletniej firmie

* pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagane dokumenty:

* CV

* kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt:

Rudek Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o.(Dział Kadr)

Rzeszów ul. Strażacka 12e

e-mail: kadry@gruparudek.pl