Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Marek Kuchciński, kandydat do Parlamentu Europejskiego
Daniel Obajtek - kandydat do Parlamentu Europejskiego

Praca biurowa w spółdzielni

RZESZÓW.

Fot. pixabay/CC0

Specjalista do spraw samorządowo-członkowskich wspólnot mieszkaniowych

Obowiązki:

- organizowanie i obsługa zebrań,

- prowadzenie bieżącej dokumentacji członkowskiej,

- współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie nadzorowanych spraw,

- przygotowywanie materiałów na posiedzenia Zarządu Rady Nadzorczej,

- prowadzenie sprawozdawczości GUS,

- windykacja należności

Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, jedna zmiana

Wymagania

- wykształcenie wyższe, kierunek: ekonomia

- obsługa komputera i pakietu Microsoft Office,obsługa urządzeń biurowych

- Znajomość obsługi spółdzielni w zakresie spraw samorządowo-członkowskich.

- Znajomość przepisów RODO.

- Znajomość przepisów dotyczących wspólnot mieszkaniowych.

Adres: Spółdzielnia Metalowiec

ul. Graniczna 6, 35-326 Rzeszów

Numer telefonu:178755860