Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w hotelu - pokojowa

Trzygwiazdkowy hotel w centrum Rzeszowa zatrudni kobietę na stanowisko „Pokojowa”.

Obowiązki:

-Sprzątanie pokoi i przestrzeni ogólnodostępnych zgodnie z przyjętymi standardami

-Utrzymanie w czystości stanowiska pracy i powierzonych sprzętów

-Pomoc gościom hotelowym

Wymagania:

-Dobra organizacja pracy

-Dokładność i sumienność

-Miła aparycja

-Dobra kondycja fizyczna

-Gotowość do pracy w godzinach 8:00-16:00

(również w weekendy)

-Doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy zatrudnienie na pełny etat w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Prosimy o przesyłanie CV pod adres recepcja@hotelforum.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.