Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w urzędzie (księgowość)

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie

ul. Hetmańska 9, 35-045 Rzeszów

Ogłasza nabór kandydatów do pracy na jedno stanowisko urzędnicze: „Podinspektor”

1. Wymagania niezbędne:

1) wykształcenie co najmniej średnie,

2) znajomość zasad gospodarki finansowej jednostek sektora finansów publicznych w tym przepisów ustawy o finansach publicznych, zasad rachunkowości,

3) znajomość aktów normatywnych regulujących funkcjonowanie samorządu województwa, a w szczególności ustawy o samorządzie województwa, o pracownikach samorządowych,

4) co najmniej 3 letni staż pracy w administracji publicznej w tym m.in udokumentowane doświadczenie zawodowe w obszarze, księgowości, administracji, finansów publicznych,

5) bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS OFFICE,(word, exel).

2. Wymagania dodatkowe:

- umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole,

- znajomość systemu finansowo – księgowego KOMADRES.

3. Zakres zadań przewidzianych dla stanowiska pracy:

1) przygotowanie w uzgodnieniu z kierownikiem oddziału merytorycznego podziału środków

     finansowych,

2) kontrola kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących wykonywania planu
finansowego,

3) bieżąca kontrola wydatkowania środków finansowych zgodnie z zawartymi umowami oraz

   zgodnie z planem finansowym,

4) przygotowanie zmian w planie finansowym oraz sporządzanie sprawozdań w ramach w/w  zadań,

5) prowadzenie ewidencji środków trwałych i nietrwałych, sporządzanie sprawozdań
w ramach majątku całej jednostki, przygotowanie dokumentów dotyczących inwentaryzacji.

4. Informacja o warunkach pracy:

- praca administracyjno - biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych,

- wymiar czasu pracy: pełny etat,

- miejsce świadczenia pracy: Rzeszów.

5. Wymagane dokumenty:

1) list motywacyjny i curriculum vitae -własnoręcznie podpisane,

2) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

3) oświadczenie kandydata, że posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz że korzysta z pełni praw publicznych,

4) oświadczenie kandydata, że nie był karany za przestępstwa popełnione umyślnie,

5) kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy,

6) kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku zamiaru skorzystania z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust.2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 o pracownikach samorządowych,

7) inne dodatkowe dokumenty o posiadanym doświadczeniu zawodowym.

6. Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych

W miesiącu listopad 2022 r. w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Rzeszowie wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych nie osiągnął 6 %.

7. Miejsce i termin składania dokumentów :

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Sekretariacie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie ul. Hetmańska 9, 35-045 Rzeszów lub przesłać pocztą na wyżej podany adres z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko: „Podinspektor” w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Rzeszowie w terminie do dnia 10 stycznia 2023 r. Aplikacje, które wpłyną do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru (wynik postepowania konkursowego) będzie zamieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej http://www.rops.rzeszow.pl oraz na tablicy informacyjnej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.

8. Pozostałe informacje :

Dokumenty aplikacyjne kandydatów niewyłonionych w drodze naboru, jak również dokumenty aplikacyjne niespełniające wymagań formalnych oraz dokumenty, które wpłynęły po terminie kandydaci mogą odebrać osobiście w Kadrach Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie, w terminie 3 miesięcy od zakończenia naboru. Dokumenty nieodebrane w terminie o którym mowa wyżej podlegają zniszczeniu.

Kandydaci do pracy spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu, zostaną poinformowani telefonicznie o miejscu i terminie prowadzenia kolejnego etapu rekrutacji.

Klauzula Informacyjna Dla Kandydatów

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz UE L119 z 04.05.2016 ) informuje, iż :

1. administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na wolne stanowiska urzędnicze jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie

2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych d.chaber@O2.pl , telefonicznie:, 884 81 55 99 listownie na adres Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie kontakt osobisty w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie,

3. dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procedury naboru - na podstawie art. 6 ust 1 lit. a i lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,

4. w przypadku podawania dodatkowych danych osobowych, które nie są wymagane przepisami prawa proszę o wyraźne wskazanie zgody na ich przetwarzanie, gdyż brak takiej zgody będzie skutkować odrzuceniem oferty,

5. dane osobowe przechowywane będą nie dłużej niż 7 miesięcy od zakończenia naboru,
posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (jeżeli podstawą ich przetwarzania nie jest obowiązek prawny) lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Ochrony Danych Osobowych,
podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest dobrowolne jednakże niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w procesie naboru, odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa.

 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (106 KB, PDF)