Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Urzędnik - oferta pracy

RZESZÓW.

REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ W RZESZOWIE

ul. Hetmańska 9, 35-045 Rzeszów

Ogłasza nabór kandydatów do pracy na jedno stanowisko urzędnicze

Główny Specjalista w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej

1. Wymagania konieczne:

1) wykształcenie wyższe magisterskie,

2) staż pracy: minimum 5 lat stażu pracy, w tym minimum 3 lata związane z kierowaniem zespołem pracowników,

3) udokumentowane doświadczenie zawodowe w administracji publicznej, jednostkach samorządu terytorialnego,

4) udokumentowane, minimum 2 lata doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów finansowanych ze środków europejskich w tym m.in. Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020,

5) dobra znajomość ustaw: o samorządzie województwa, o pomocy społecznej, o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, oraz Prawo zamówień publicznych,

6) nieposzlakowana opinia,

7) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

8) obywatelstwo polskie,

9) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

10) prawo jazdy kategorii B,

11) bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (word, excel) i urządzeń biurowych.

2. Wymagania dodatkowe:

1) umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole,

2) dyspozycyjność, dokładność, umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy,

3) zaangażowanie w pracę, terminowość, komunikatywność,

4) znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

5) umiejętność analitycznego myślenia, sporządzania raportów i analiz,

6) doświadczenie zawodowe w organizacjach pozarządowych,

7) otwartość na dokształcanie i doskonalenie zawodowe.

3. Zakres zadań przewidzianych dla stanowiska pracy:

1) współpraca przy opracowaniu założeń projektów, udział w procedurze składania wniosków aplikacyjnych, negocjacji i podpisywaniu umów o dofinansowanie projektów,

2) współpraca z Oddziałami Ośrodka przy realizacji działań związanych z przygotowaniem Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej do realizacji zadań w zakresie perspektywy finansowej na lata 2021-2027,

3) udział w inicjowaniu i promowaniu nowych rozwiązań w obszarze polityki społecznej,

4) realizacja projektów, monitorowanie postępu finansowego, sporządzanie wniosków o płatność, współpraca przy realizacji zadań związanych z udzielaniem zamówień publicznych,

5) udział w organizowaniu i przeprowadzaniu postepowań konkursowych o udzielenie dotacji przyznawanych przez Zarząd Województwa Podkarpackiego dla organizacji pozarządowych i podmiotów pożytku publicznego,

6) udział w przygotowaniu i realizacji Wojewódzkiego Programu Pomocy Społecznej, realizacji Wojewódzkiego Programu Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej,

7) udział w kreowaniu polityki informacyjnej, organizacja wydarzeń związanych z zadaniami Ośrodka.

4. Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

Praca o charakterze biurowym w siedzibie Ośrodka w Rzeszowie, konieczność wyjazdów służbowych na terenie i poza terenem województwa podkarpackiego. Wymiar czasu pracy, pełen etat. Podstawowe wyposażenie stanowiska pracy to zestaw komputerowy z oprogramowaniem, praca z dokumentami.

5.Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1) list motywacyjny i curriculum vitae – własnoręcznie podpisane,

2) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

3) oświadczenie kandydata, że ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz że korzysta z pełni praw publicznych,

4) oświadczenie kandydata, że nie był karany za przestępstwa popełnione umyślnie, przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

5) kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy (tj. świadectwa pracy lub inne dokumenty potwierdzające wymagany staż pracy, doświadczenie zawodowe np. zaświadczenie od pracodawcy lub pisemne referencje z potwierdzeniem okresu zatrudnienia u danego pracodawcy),

6) kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku zamiaru skorzystania z uprawnienia, o którym mowa w art.13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,

7) inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie zawodowe.

6. Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych:

W miesiącu listopadzie 2022 r. w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Rzeszowie wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych nie osiągnął 6 %.

7. Miejsce i termin składania dokumentów :

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Sekretariacie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie ul. Hetmańska 9, 35-045 Rzeszów lub przesłać pocztą na wyżej podany adres z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko merytoryczne: „Główny Specjalista”, w terminie do dnia 10 stycznia 2023 r. Aplikacje, które wpłyną do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru (wynik postepowania konkursowego) będzie zamieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej http://www.rops.rzeszow.pl oraz na tablicy informacyjnej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.

8. Pozostałe informacje:

Dokumenty aplikacyjne kandydatów niewyłonionych w drodze naboru jak również dokumenty aplikacyjne niespełniające wymagań formalnych oraz dokumenty, które wpłynęły po terminie kandydaci mogą odebrać osobiście w Kadrach Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie w terminie 3 miesięcy od zakończenia naboru. Dokumenty nieodebrane w terminie o którym mowa wyżej podlegają zniszczeniu.

Kandydaci do pracy spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu, zostaną poinformowani telefonicznie o miejscu i terminie prowadzenia kolejnego etapu rekrutacji.

Klauzula Informacyjna Dla Kandydatów

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

(Dz. Urz UE L119 z 04.05.2016 ) informuje, iż :

1. administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na wolne stanowiska urzędnicze jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie

2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych d.chaber@O2.pl , telefonicznie:, 884 81 55 99 listownie na adres Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie kontakt osobisty w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie,

3. dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procedury naboru - na podstawie art. 6 ust 1 lit. a i lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,

4. w przypadku podawania dodatkowych danych osobowych, które nie są wymagane przepisami prawa proszę o wyraźne wskazanie zgody na ich przetwarzanie, gdyż brak takiej zgody będzie skutkować odrzuceniem oferty,

5. dane osobowe przechowywane będą nie dłużej niż 7 miesięcy od zakończenia naboru,
posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (jeżeli podstawą ich przetwarzania nie jest obowiązek prawny) lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Ochrony Danych Osobowych,
podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest dobrowolne jednakże niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w procesie naboru, odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa.

 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (106 KB, PDF)