Domki na Roztoczu

Praca w domu kultury

RZESZÓW.

Nabór na stanowisko specjalisty – animatora kultury

Jeżeli chcesz tworzyć z nami rzeszowską kulturę i mieć realny wpływ na kulturalny rozwój miasta, jesteś pracowity, ambitny i kreatywny oraz chcesz pracować w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się instytucji, to nasza oferta pracy jest dla Ciebie.

1. Wymagania

wykształcenie wyższe – mile widziane humanistyczne lub artystyczne,

praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

praktyczna umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

predyspozycje do pracy z dziećmi,

umiejętność redagowania tekstów,

predyspozycje osobowościowe: kreatywność, samodzielność, terminowość, odpowiedzialność, komunikatywność, kultura osobista oraz wysoko rozwinięte poczucie estetyki, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

niekaralność,

dyspozycyjność.

2. Dodatkowe atuty

prawo jazdy kategorii B,

dobra znajomość języka angielskiego,

doświadczenie w organizacji imprez lub akcji społecznych,

doświadczenie w pracy w instytucjach kultury,

wiedza z zakresu życia kulturalnego miasta Rzeszowa.

3. Najważniejsze obowiązki animatora kultury

organizowanie, dokumentowanie, archiwizowanie zajęć i wydarzeń kulturalnych,

opracowywanie harmonogramów, planów, programów imprez, zajęć i warsztatów w ramach animacji czasu wolnego mieszkańców Rzeszowa,

poznawanie środowiskowych potrzeb oświatowych, kulturalnych i rekreacyjnych,

promocja działań Rzeszowskiego Domu Kultury w środowisku lokalnym, a w szczególności przygotowywanie materiałów na stronę internetową, aktualizacja tablic informacyjnych,

współpraca z instytucjami oraz organizacjami społecznymi w zakresie kształtowania życia kulturalnego,

pobieranie opłat za zajęcia i usługi,

pozyskiwanie pozabudżetowych środków finansowych oraz materiałów potrzebnych do prowadzenia działalności kulturalnej od sponsorów, fundacji i innych podmiotów.

4. Oferujemy

stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat),

dodatkowe świadczenia: (nagrody uznaniowe, wczasy pod tzw. gruszą, oraz inne świadczenia pieniężne z ZFŚS),

pracę w kreatywnym i życzliwym zespole,

możliwość realizacji wydarzeń kulturalnych własnego pomysłu,

udział w szkoleniach dla kadr kultury.

5. Wymagane dokumenty

CV.

6. Termin i miejsce składania ofert

Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres mailowy: rekrutacja@rdk.rzeszow.pl, do dnia 15.08.2022 r. z adnotacją: animator kultury. O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Wybierz studia w WSPiA

7. Kontakt

biuro@rdk.rzeszow.pl

17 748 39 50