Domki na Roztoczu

Fakturzystka – oferta pracy

RZESZÓW.

Obowiązki:

- wystawianie faktur, dokumentów księgowych

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, dwie zmiany, praca w wolne dni

Płaca:od 3 300 zł brutto + premia

Wymagania

- wykształcenie średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

- aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych

- mile widziana znajomość obsługi programu KC Firma,

- doświadczenie na stanowisku fakturzysty

- chęci do pracy

Adres :FRAC DETAL SP. Z O. O.

ul. Lwowska 6, 35-959 Rzeszów

Numer telefonu:694 441 910

Wybierz studia w WSPiA

E-mail:rekrutacja@frac.pl