Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w kancelarii

RZESZÓW.

Student IV lub V roku studiów na kierunku prawo

Miejsce pracy: Rzeszów

Kancelaria Prawnicza Causa Finita w Rzeszowie poszukuje studenta prawa

(IV lub V roku)

Zakres obowiązków będzie obejmował:

· przygotowywanie i negocjowanie umów najmu dla sieci handlowych;

· sporządzanie raportów;

· bieżące wsparcie prawników w prowadzonych przez nich sprawach;

· stały kontakt z klientami Kancelarii.

Od kandydatów oczekujemy:

· znajomości prawa cywilnego i gospodarczego;

· bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

· sumienności, terminowości i dobrej organizacji pracy,

· komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

· Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy;

· Pracę w dogodnej lokalizacji – al. Rejtana 36 – Rzeszów

· Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole.

Planowane zatrudnienie: wrzesień 2022r.

Osoby zainteresowane współpracą, proszone są o przesłanie CV na adres kancelaria@causafinita.pl z dopiskiem „student prawa”.