Domki na Roztoczu

Praca dla urzędnika

JASŁO.

Stanowisko ds. obsługi wniosków komorników sądowych

ZUS Oddział w Jaśle

Centrum Obsługi Wniosków Komorników Sądowych

ul. Rynek 18 b, 38-200 Jasło

Zadania

Zapewnia realizację zadań z zakresu obsługi wniosków komorników sądowych o udostępnienie danych ze zbiorów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Wymagania

Niezbędne:

wykształcenie wyższe

minimum 1 rok pracy w obszarze ubezpieczeń społecznych

Wymagania dodatkowe:

znajomość Ustawy o komornikach sądowych i Ustawy o kosztach komorniczych

znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz rozporządzeń do tej ustawy

wymagana umiejętność obsługi pakietu MS Office

znajomość techniki biurowej, umiejętność szybkiego pisania

Jeśli jesteś osobą:

zorientowaną na klienta

komunikatywną

radzącą sobie w trudnych sytuacjach

to zachęcamy do przesłania dokumentów przez formularz aplikacyjny wybierając APLIKUJ /na dole oferty/

Wymagane dokumenty:

CV

list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega

skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Termin, do którego należy składać dokumenty: 07-04-2022

Oferujemy

zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę

pakiet dopłat z ZFŚS dla pracowników i członków ich rodzin

ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

możliwość rozwoju poprzez udział w różnych formach szkoleń

Proces rekrutacji obejmował będzie:

ocenę formalną dokumentów kandydatów

rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie Oddziału ZUS w Jaśle lub w formie zdalnej (na wypadek zaostrzenia przepisów bezpieczeństwa).

Dodatkowe informacje:

poszukujemy 1 kandydata

zatrudnienie na umowę o pracę na czas zastępstwa nieobecnego pracownika

skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailowo tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

oferty złożone po terminie, niekompletne nie będą rozpatrywane

do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnością.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

sprzęt komputerowy

sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.

polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę

Wybierz studia w WSPiA

stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na I piętrze

wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika

w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.