Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Praca w teatrze

RZESZÓW.

Obowiązki:

Prowadzenie sprzedaży i rezerwacji biletów na spektakle teatralne,

Sporządzanie raportów sprzedaży biletów, raportów gotówkowych kasy biletowej i raportów przedsprzedaży. Właściwe zabezpieczenie oraz przekazywanie gotówki ze sprzedaży biletów do kasy głównej Teatru.

W przypadku odwołania przedstawienia, przyjmowanie zwróconych biletów i zwracanie gotówki.

Prowadzenie ewidencji ilości widzów na przedstawieniach oraz wpływów finansowych z poszczególnych przedstawień.

Kulturalna i życzliwa obsługa widzów w trakcie prób, przedstawień i imprez.

Promocja wszystkich wydarzeń teatralnych.

Organizacja imprez towarzyszących spektaklom i innym wydarzeniom.

Tworzenie i rozwój systemów sprzedaży w bazie oraz w terenie,

Organizacja widowni wraz z jej obsługą (szatniarze, bileterzy) na scenach Teatru oraz poza siedzibą Teatru

Organizacja przedstawień poza siedzibą Teatru.

Przygotowywanie ofert na występy Teatru poza siedzibą, w tym w ramach przeglądów, festiwali.

Znajomość specyficznych warunków tworzonych przez Teatr w tym:

a) zdobywanie wiedzy na temat granych i będących w przygotowaniu przedstawień Teatru,

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

b) uczestnictwo w próbach i przedstawieniach,

c) pełnienie dyżurów podczas innych imprez organizowanych przez Teatr,

d) sprzedaż usług kulturalnych należących do statutowej działalności Teatru, zarówno w siedzibie Teatru, jak i poza jego siedzibą.

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, jedna zmiana

Płaca:od 3 010 zł brutto + dod. za wysługę lat + wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży, możliwe dodatki specjalne i nagrody uznaniowe.

Wymagania:

wykształcenie co najmniej średnie

Umiejętności:

- wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i międzyinstytucjonalnych;

- umiejętność pracy w zespole oraz rzetelność; dobra organizacja pracy;

- dokładność i staranność;

- dobra znajomość pakietu MS Office,

- doświadczenie zawodowe mile widzialne doświadczenie w sprzedaży .

Adres: Teatr im. Wandy Siemaszkowej

ul. Sokoła 7, 35-959 Rzeszów

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy

E-mail:i.musial@teatr-rzeszow.pl