Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Urzędnik w Zarządzie Dróg – oferta pracy

RZESZÓW.

Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

Kierownik Działu Ewidencji

1. Wymagania niezbędne:

- obywatelstwo polskie,

- wykształcenie wyższe na kierunku geodezja, budownictwo w zakresie dróg, budownictwo infrastrukturalne,

- doświadczenie zawodowe - min. 5 lat prac na podobnym stanowisku,

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (praca w środowisku Windows, Auto Cad MS Project lub Primavera),

- kandydat musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, korzystać z pełni praw publicznych, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz cieszyć się nieposzlakowaną opinią.

2. Wymagania dodatkowe:

- praktyczna znajomość ustaw: o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych, prawo zamówień publicznych,

- znajomość przepisów w zakresie rozporządzeń i ustaw: o drogach publicznych, o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, prawo geodezyjne i kartograficzne, ustawa o gospodarce nieruchomościami, ewidencji gruntów i budynków, w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych

oraz opracowywania i przekazywania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, o księgach wieczystych i hipotece, prawo budowlane, prawo wodne, prawo o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, przepisy wprowadzające ustawy reformujące administrację publiczną, warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie, o ochronie gruntów rolnych i leśnych, KPA, KC, przepisów dotyczących sposobu numeracji i ewidencji dróg i drogowych obiektów inżynierskich,

- doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,

- doświadczenie w dokonywaniu analizy dokumentacji projektowej w zakresie podziału

nieruchomości

- doświadczenie w pracy w urzędzie (jednostkach budżetowych) przy wykonywaniu podobnych czynności,

- umiejętność posługiwania się programem do tworzenia projektów inżynieryjnych w programie typu AutoCad oraz programem EDIOM.

3. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

1) Wykonywanie czynności związanych z funkcją bezpośredniego przełożonego podległych pracowników.

2) Kierowanie zadaniami Działu Ewidencji tj.:

- wykonywaniem obowiązków wynikających z przepisów dotyczących sposobu numeracji i ewidencji dróg i drogowych obiektów inżynierskich,

- sporządzaniem informacji oraz gromadzeniem i udostępnianiem danych o sieci dróg publicznych i drogowych obiektach inżynierskich , zgodnie z obowiązującymi przepisami,

w tym dotyczących nośności dróg i obiektów mostowych, skrajni pionowej i poziomej dróg, wypadkach i kolizjach na drogach,

- przygotowaniem materiałów w celu ustalenia przebiegu dróg, zaliczenia dróg do dróg publicznych i pozbawienia drogi statusu drogi publicznej,

- prowadzeniem spraw dotyczących przyjmowania środków trwałych i składników majątkowych o charakterze drogowym,- prowadzeniem wykazu dróg publicznych i wewnętrznych na terenie Rzeszowa,

- opracowaniami geodezyjnymi zlecanymi przez MZD w Rzeszowie,

- wykonywaniem geodezyjnych pomiarów kontrolnych dla potrzeb wynikających z działalności MZD w Rzeszowie,

- składaniem wniosków o wydanie decyzji potwierdzającej powstanie prawa trwałego zarządu, z mocy prawa, w stosunku do nieruchomości objętych ostateczną decyzją o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej,

- składaniem wniosków o ujawnienie w księgach wieczystych prawa trwałego zarządu,

- wykonywaniem opisu nieruchomości objętych zezwoleniem na realizację inwestycji drogowej, które nie przechodzą na własność jednostki samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa, z których korzystanie przez właścicieli zostanie ograniczone w celu przebudowy istniejącej sieci uzbrojenia terenu oraz przebudowy dróg innych kategorii,

- odbiorami dokumentacji geodezyjnej dotyczącej dróg przekazywanych w zarząd i utrzymanie,

- występowaniem z wnioskami o dokonanie podziału lub scalenia nieruchomości,

- udziałem w pracach geodezyjnych,

- składaniem wniosków o stwierdzenie nabycia gruntów zajętych pod drogi publiczne na podst. ustawy z dnia 13 października 1998 r.,

- weryfikacją decyzji odszkodowawczych na podstawie ostatecznych decyzji ZRID.

4. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

- zakres obowiązków na tym stanowisku wymaga umiejętności korzystania ze sprzętu biurowego i komputerowego.

5. W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia, wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

6. Wymagane dokumenty:

- życiorys (CV),

- list motywacyjny,

- kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

- kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz innych dokumentów mogących świadczyć o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

- kserokopie dokumentów poświadczających doświadczenie zawodowe,

- kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, w przypadku posiadania przez kandydata stopnia niepełnosprawności,

- oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych opatrzone własnoręcznym podpisem oraz bieżącą datą.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Miejskim Zarządzie Dróg w Rzeszowie osobiście lub pocztą na adres: ul. Targowa 1, 35-064 Rzeszów, pok. 604, w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko Kierownika Działu Ewidencji”, w terminie do dnia 2 października 2021 r.

Dokumenty, które wpłyną po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru zostanie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rzeszowa (www.bip.um.erzeszow.pl) oraz na tablicy informacyjnej MZD w Rzeszowie w budynku przy ul. Targowej 1 (VI piętro).

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny i CV powinny być opatrzone własnoręcznym

podpisem oraz następującą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych

osobowych.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r.) informuję, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, Targowa 1,

35-064 Rzeszów – reprezentowany przez Dyrektora, w zakresie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy poprzez e-mail iod2@erzeszow.pl

lub pisemnie na adres administratora.

2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na podstawie Art. 221 Kodeksu Pracy

i ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych oraz na podstawie Pani/Pana

zgody w zakresie podanych danych osobowych wykraczających poza unormowane przepisami

prawa.

3. W przypadku wygrania naboru Pani/Pana dokumenty zostaną dołączone do akt osobowych i będą

przechowywane przez okres przewidziany dla dokumentacji pracowniczej – 10 lat od końca roku

kalendarzowego, w którym stosunek pracy uległ rozwiązaniu lub wygasł. Dane osobowe

pozostałych kandydatów przechowywane będą przez okres 3 miesięcy od dnia zakończenia

procedury naboru, tj. od dnia zatrudnienia kandydata wyłonionego w naborze (nabór

rozstrzygnięty) lub od dnia opublikowania informacji o wyniku naboru (w przypadku

niewyłonienia kandydata). Dotyczy to także ofert, nie spełniających wymagań formalnych oraz

tych, które wpłynęły po upływie wyznaczonego terminu składania dokumentów. Po upływie tego

terminu dokumenty aplikacyjne kandydatów zostaną komisyjnie zniszczone; W przypadku

kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne

i zakwalifikowali się do kolejnego etapu naboru, dane w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu

zamieszkania w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego przechowywane będą w dokumentacji

z przeprowadzonego naboru z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych

w obowiązujących przepisach prawnych, w tym przepisach archiwalnych – 5 lat;

4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania: dostępu do danych osobowych na zasadach art. 15 RODO,

sprostowania danych osobowych na zasadach art. 16 RODO, żądania ograniczenia przetwarzania

na zasadach art. 18 RODO, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na

zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

prawo do żądania usunięcia danych osobowych na zasadach art. 17 RODO.

5. Przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki

2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy

prawa dotyczące ochrony danych osobowych.

6. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy i

ustawy o pracownikach samorządowych jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu

rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

7. Zarejestrowane dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania

decyzji i profilowania.

8. Odbiorcami będą podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa. W zakresie odbiorców

danych osobowych informacja o wynikach naboru w zakresie imienia i nazwiska oraz miejsca

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy

zamieszkania w rozumieniu Kodeksu Cywilnego będzie udostępniona na stronie BIP UM

Rzeszowa oraz na tablicy ogłoszeń MZD w Rzeszowie

do pobrania