Domki na Roztoczu

Urzędnik w ZUS – oferta pracy

RZESZÓW.

Fot. ZUS

Fot. ZUS

Stanowisko ds. ustalania świadczeń międzynarodowych i korespondencji - Rzeszów

ZUS Oddział w Rzeszowie

Wydział Realizacji Umów Międzynarodowych

Al. Piłsudskiego 12, 35-075 Rzeszów

Zadania

Zapewnienie opracowywania spraw w ramach realizacji procesów dotyczących obsługi wniosków i korespondencji osób posiadających polskie i zagraniczne okresy ubezpieczenia, zainteresowanych uzyskaniem lub zmianą świadczeń emerytalno-rentowych podlegających koordynacji na podstawie umów międzynarodowych.

Wymagania

Wymagania formalne na oferowanym stanowisku

Wymagania niezbędne:

wykształcenie średnie

Wymagania mile widziane:

wykształcenie wyższe ( ekonomia, administracja, ubezpieczenia społeczne, prawo)

doświadczenie w pracy związanej z ustalaniem kapitału początkowego i prawa do emerytur i rent

Wymagania dodatkowe

znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą:

zorientowaną na realizację celów

zorientowaną na jakość

nastawioną na rozwój

potrafisz współpracować z innymi

posiadasz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

To zachęcamy do przesłania dokumentów

Wymagane dokumenty:

CV,

list motywacyjny (ze wskazaniem komórki i stanowiska, o które kandydat się ubiega),

skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe,.