Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Urzędnik w Funduszu Zdrowia - oferta pracy

RZESZÓW.

Urzędnik w Urzędzie Skarbowym - oferta pracy

Młodszy księgowy/Księgowy

W Wydziale Księgowości – Sekcja Księgowości Świadczeń Zdrowotnych

Numer ogłoszenia: Rzeszów/21/06

Miejsce pracy: Rzeszów

Forma zatrudnienia/wymiar etatu: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

Termin składania ofert 19.05.2021 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

- prowadzenie kontroli formalno-rachunkowej dowodów księgowych,

- księgowanie dowodów księgowych w systemie finansowo-księgowym,

- prowadzenie rozrachunków z kontrahentami,

- przygotowywanie w obowiązujących terminach przelewów zobowiązań,

- prowadzenie windykacji należności.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

- Wykształcenie: wyższe (preferowane ekonomiczne),

- Lata pracy zawodowej:

- minimum 1 rok w przypadku ubiegania się o stanowisko Młodszego księgowego,

- minimum 3 lata w przypadku ubiegania się o stanowisko Księgowego.

Wymagania dodatkowe:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości,

- znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,

- umiejętność poprawnego formułowania pism,

- efektywność i sprawność działania,

- efektywne zarządzanie czasem i informacjami,

- zdolność konsekwentnego i wytrwałego uczenia się,

- umiejętność pracy koncepcyjnej i analitycznego myślenia,

- umiejętność pracy w zespole,

- doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych ze świadczeniami zdrowotnymi.

Wymagane dokumenty:

- CV,

- podpisany kwestionariusz osobowy,

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

- kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,

- kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,

- podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod (adresem e-mail: / nr telefonu:) 17 86 04 214.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 19.05.2021r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Podkarpacki Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Zamkowa 8

35 – 032 Rzeszów

z dopiskiem: oferta pracy Rzeszów/21/06

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.