Praca w Funduszu Zdrowia

RZESZÓW.

Trzy firmy chcą przebudować budynek NFZ w Rzeszowie

Oferta pracy: trzy stanowiska zależnie od doświadczenia

Starszy referent

Młodszy specjalista

Specjalista

W Zespole Bezpieczeństwa Informacji i Ciągłości Działania

Numer ogłoszenia: ZBIiCD/21/05

Miejsce pracy: Rzeszów

Forma zatrudnienia/wymiar etatu: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

Termin składania ofert 07.04.2021 r.

GŁÓWNE ZADANIA:

- wdrażanie i nadzór nad implementacją organizacyjnych i technicznych środków bezpieczeństwa oraz raportowanie stanu bezpieczeństwa;

- monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa i luk w zabezpieczeniach;

- obsługa incydentów i zgłoszeń bezpieczeństwa;

- monitorowanie zdarzeń w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego;

- współudział w procesie tworzenia planu inwestycyjnego i jego realizacji w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego;

- administrowanie systemami KD i CCTV;

- udział w zarządzaniu ryzykiem utraty bezpieczeństwa informacji;

- współudział we wdrażaniu odpowiednich do oszacowanego ryzyka środków technicznych i organizacyjnych w celu utrzymania i bezpiecznej eksploatacji systemu informacyjnego;

- udział w procesie opracowania i utrzymywania w aktualności zapisów stanowiących rozwinięcie Polityki Bezpieczeństwa (procedury, instrukcje, przewodniki);

- udział w realizacji zadań wynikających z modułów zadaniowych przewidzianych dla stopni alarmowych CRP;

- rekomendowanie nowych rozwiązań technicznych zmniejszających zagrożenia dla organizacji w zakresie cyberbezpieczeństwa.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

- Wykształcenie: wyższe (preferowane kierunki techniczne lub informatyczne).

- Lata pracy zawodowej:

- w przypadku ubiegania się o stanowisko starszego referenta - lata pracy zawodowej nie są wymagane,

- w przypadku ubiegania się o stanowisko młodszego specjalisty - minimum 1 rok pracy zawodowej,

- w przypadku ubiegania się o stanowisko specjalisty - minimum 3 lata pracy zawodowej.

Wymagania dodatkowe:

- doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT,

- znajomość systemów klasy SIEM i DLP;

- znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych oraz narzędzi w zakresie bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych;

- znajomość normy Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISO 27001);

- znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację i korzystanie z dokumentacji technicznej;

- umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność długofalowego planowania działań, komunikatywność, skuteczność w działaniu, umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań, dokładność;

- doświadczenie w administrowaniu systemami IT;

- praktyczna znajomość bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych oraz narzędzi specjalistycznych dotyczących bezpieczeństwa informatycznego;

- znajomość zagadnień związanych z ochroną środowisk teleinformatycznych;

- znajomość trendów i bieżących zagrożeń w obszarze IT;

- znajomość przepisów z zakresu zarządzania kryzysowego;

- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty:

- CV,

- podpisany kwestionariusz osobowy druk do pobrania,

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

- kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,

- kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,

- podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 17 86 04 214.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 07.04.2021r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Podkarpacki Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Zamkowa 8

Wybierz studia w WSPiA

35 – 032 Rzeszów

z dopiskiem: oferta pracy ZBIiCD/21/05

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.