Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Pracownik obsługi biurowej - oferta pracy

RZESZÓW.

Pracownik administracyjno-techniczny

Obowiązki:

przyjmowanie oraz realizacja zamówień z innych działów,

- poszukiwanie dostawców oraz negocjacje cenowe,

- weryfikacja dokumentacji zamówień,

- współpraca w zakresie ISO,

- współpraca w zakresie RODO,

- współpraca z sanepidem,

- kontrola, realizacja oraz zestawienie arkuszy inwentaryzacyjnych,

- sprawowanie kontroli nad stosowaną polityką flotową,

- nadzór nad kasami fiskalnymi oraz terminalami płatniczymi,,

- prowadzenie dokumentacji działu,

- transport pomiędzy placówkami,

- obsługa systemów informatycznych, wprowadzanie i aktualizacja danych,

- inne zadania związane z pracą działu techniczno/logistycznego,

- przeprowadzanie kontroli.

Umowa o pracę na okres próbny

Cały etat, jedna zmiana

Płaca: od 2 800 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie zawodowe

- znajomość obsługi Windows, MS Office, Android

- znajomość obsługi urządzeń biurowych,

- prawo jazdy kat. B (doświadczenie)

- komunikatywność, sumienność, rzetelność, samodzielność.

Adres: Centrum Medyczne Promedica

Pl. Wolności 17, 35-073 Rzeszów

E-mail: praca.promedica@interia.pl