Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Copywriter - oferta pracy

RZESZÓW.

Oferta pracy dla: Copywriter

Nazwa firmy: GB United sp. z o.o.

Miejsce pracy: Rzeszów

Adres kontaktowy: praca@gbunited.pl

OPIS STANOWISKA PRACY:

- Przygotowanie opisów produktowych, newsletterów

- Tworzenie treści marketingowych do kategorii serwisu

- Wprowadzanie treści i ich formatowanie na stronie www oraz w social media

- Monitoring strony internetowej pod kątem prezentacji treści

- Współpraca z Działem Sprzedaży

WYMAGANIA:

- J.Polski i J.Angielski na poziomie pozwalającym swobodne pisanie

- Lekkiego pióra i swobody w tworzeniu treści z zastosowaniem słów kluczowych

- Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

- Kreatywność oraz umiejętność samoorganizacji pracy

- Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu SEO, oraz narzędzi z tego zakresu

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu social media

OFERUJEMY:

- Niezbędne narzędzia do pracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość pracy z miejsca zamieszkania (okazjonalnie)

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Pracy w młodym, energicznym zespole ambitnych ludzi

- Możliwość współpracy na umowę o pracę lub w formie B2B

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz portfolio na adres: praca@gbunited.pl

W tytule wiadomości prosimy zamieścić nazwę stanowiska "Copywriter" lub „Copywriter / SEO”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy