Powiat Rzeszowski - siła inwestycji
Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Międzynarodowe targi w Kanadze

Asseco Resovia Rzeszów wygrała z PGE Skrą Bełchatów - 4 marca 2013 - zobacz zdjęcia

Opublikowano: 2013-03-04 22:59:03, przez: admin, w kategorii: Region

Asseco Resovia Rzeszów pokonała PGE Skrę Bełchatów w piątym meczu fazy play-off PlusLigi o miejsca 1-8.

Zobacz najlepsze zdjęcia Michała Szala z Blekitna.tv z meczu Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów

W pierwszym secie Resovia dominowała ataku. Podobnie w drugim. Trzeciego seta po domniemanym błędzie sędziów (na korzyść Rzeszowian) wygrała jednak PGE Skra. Czwartego seta zdecydowanie wygrali, rzeszowska Asseco Rresovia była w całkowitej defensywie. goście popisał się zwłaszcza Atanasijević. Piąty set zaczął się dobrze dla Skty, jednak Rzeszowianie pokazali, że są lepsi.

Najlepszym graczem (MVP)został Krzysztof Ignaczak. W półfinale Asseco Resovia zagra z Delectą Bydgoszcz. Pierwsze mecze odbędą się w niedzielę i poniedziałek.

Wynik: 3:2 (25:23, 25:20, 21:25, 15:25, 15:12)