Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w Urzędzie Miasta (Biuro Rozwoju)

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

Dyrektor Biura Rozwoju Miasta Rzeszowa

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy specjalista (0,6 etat).

1. Wymagania niezbędne:

obywatelstwo polskie;

wykształcenie wyższe magisterskie;

- doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej;

- co najmniej 5 letni staż pracy;

- kandydat musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, korzystać z pełni praw publicznych,

nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo oraz cieszyć się

nieposzlakowaną opinią.

2. Wymagania dodatkowe:

dobra znajomość oprogramowania GIS;

umiejętność wykonywania analiz w środowisku GIS;

bardzo dobra znajomość programów z pakietu Microsoft Office;

umiejętność pracy na bazach danych;

umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole;

znajomość języka angielskiego.

3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

współpraca przy ocenie aktualności Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania .

przestrzennego miasta Rzeszowa i planów miejscowych Rzeszowa;

pozyskiwanie i przetwarzanie danych przestrzennych na potrzeby planów miejscowych i Studium

uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Rzeszowa;

współpraca przy wykonywaniu analiz przestrzennych oraz tworzenie map i kartodiagramów na

potrzeby dokumentów planistycznych.

4. Wymagane dokumenty:

- kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;

list motywacyjny z uwzględnieniem szczegółowego opisu wymagań na aplikowane stanowisko;

- kopia dyplomu ukończenia szkoły wyższej oraz inne zaświadczenia potwierdzające przydatność na danym stanowisku;

- świadectwa potwierdzające staż pracy;

- oświadczenie o pełni praw publicznych i niekaralności za przestępstwa popełnione z winy umyślnej.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Biurze, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz

zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV, powinny być opatrzone własnoręcznym podpisem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Biura osobiście lub pocztą na adres Biuro Rozwoju Miasta Rzeszowa, ul. ks. Józefa Jałowego 23a, 35-010 Rzeszów, w zamkniętych kopertach z dopiskiem „nabór na stanowisko specjalisty 0,6 etatu” w sekretariacie Biura w terminie do 28 grudnia 2020 r.

Dokumenty, które wpłyną do Biura po tym terminie nie b~dą rozpatrywane.

Informacje 0 wynikach wyboru będą umieszczone na strome internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.um.rzeszow,pl) oraz na tablicy ogloszen w Biurze Rozwoju Miasta Rzeszowa przy ul. ks. Józefa Jałowego 23a.

Do pobrania