Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Referent – oferta pracy

RZESZÓW.

Samodzielny referent ds. Rachuby płac

obowiązki:

- prowadzenie pełnej dokumentacji płacowej pracowników, zleceniobiorców.

- rozliczanie składek zus oraz podatku dochodowego od osób fizycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Umowa o pracę na czas określony

Cały etat, jedna zmiana

Płaca: od 3 200 zł brutto

Wymagania

- dobra znajomość pakietu MS Office (excel)

- minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozliczaniem składek zus oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.

- wykształcenie wyższe; rachunkowośc finanse.

- zdolność analitycznego myślenia,

- odpowiedzialność,

- samodzielność,

- dobra organizacja pracy własnej,

- pełna dyspozycyjność,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- umiejętność pracy w zespole.

Adres: Chema-Elektromet Spółdzielnia Pracy

ul. Przemysłowa 9, 35-105 Rzeszów

E-mail: chema@chema.rzeszow.pl