Powiat Rzeszowski - siła inwestycji
Waldemar Szumny - kandydat na prezydenta Rzeszowa 2024
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Praca w Domu Pomocy Społecznej

Opublikowano: 2020-01-15 19:58:05, przez: admin, w kategorii: Oferty pracy

RZESZÓW.

 

Obowiązki:

- Pielęgnacja i opieka osób przewlekle psychicznie chorych

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, ruch ciągły, praca w wolne dni

Płaca: od 3 400 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie wyższe

- prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

Adres: Dom Pomocy Społecznej

ul. Załęska 7/a, 35-322 Rzeszów

E-mail: dpsrzeszow@op.pl

 

 

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij