Powiat Rzeszowski - siła inwestycji
Wybierz studia w WSPiA

Praca w domu kultury

Opublikowano: 2020-01-05 21:06:06, przez: admin, w kategorii: Oferty pracy

RZESZÓW.

 

Instruktor zajęć tanecznych oraz akrobatyki

Zakres obowiązków:

prowadzenia zajęć w grupach wiekowych 4-6, 7-12, 13+ w swoich filiach na terenie miasta Rzeszowa.

Od kandydatów oczekujemy:

• uprawnień instruktorskich

• umiejętności pracy z dziećmi i młodzieżą

• mile widziane doświadczenie

Stawka wynagrodzenia uzależniona będzie od doświadczenia, od 3 360 zł

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Pół etatu\

Adres:

Rzeszowski Dom Kultury

ul. Staromiejska 43a, 35-231 Rzeszów

Wybierz studia w WSPiA

E-mail: rekrutacja@rdk.rzeszow.pl

 

 

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij