Waldemar Szumny - kandydat na prezydenta Rzeszowa 2024
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Prace wykończeniowe w Niemczech

Poszukujemy osoby do pracy w Niemczech przy pracach wykończeniowych:

OPIS STANOWISKA

- stawianie ścian działowych karton-gips

- szpachlowanie ścian

- oprawa i szpachlowanie przy oknach

- obsadzanie kątowników aluminiowych

- szpachlowanie połączeń płyt na suficie

- szpachlowanie nitów na płytach na suficie na poddaszu

- obsadzanie parapetów okiennych

- zabudowa geberytów

- zabudowa sufitów

WYMAGANIA

- doświadczenie przy w/w robotach

- chęci do pracy

- sumienność i dokładność

OFERUJEMY

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę

- zakwaterowanie

- dojazd z i do pracy

Zainteresowane osoby proszę o bezpośredni kontakt poprzez wiadomość prywatną lub mailową rekrutacja.mikomi@gmail.com

Więcej o: praca zagranicą