Resovia w II lidze piłki nożnej. Zobacz mecz na youtube

Opublikowano: 2018-06-09 22:20:59, przez: admin, w kategorii: Region

RZESZÓW.. Zobacz nagranie meczu

Resovia w II lidze piłki nożnej

Dziś (sobota, 9 czerwca 2018 r.) na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie Resovia wygrała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4-1.

Gole dla Resovii zdobyli Bartłomiej Buczek (37 i 45 minuta) oraz Damian Barszczak (45 minuta) oraz Szymon Kaliniec w 62 minucie. Dla KSZO trafił Bartłomiej Smuczyński w 24 minucie

Oznacza to, że biało-czerwoni są już w II lidze, po rozegraniu 33 meczów (przedostatnia kolejka) zajmują 1 miejsce w tabeli. Zgodnie z obietnicą prezydenta Tadeusz Ferenca, klub otrzymać ma z miejskiego budżetu 1 mln zł.