Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Marek Kuchciński, kandydat do Parlamentu Europejskiego
Daniel Obajtek - kandydat do Parlamentu Europejskiego

Praca biurowa – przygotowywanie ofert

RZESZÓW.

Obowiązki:

- wyceny dla klientów,

- wyceny pod przetargi,

- przygotowywanie ofert,

- analityka

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, jedna zmiana

Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 500 zł

Wymagania

- wykształcenie wyższe (min. średnie)

Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale

- umiejętności matematyczne,

- umiejętność planowania i analitycznego myślenia,

- biegła obsługa Excela, samodzielność,

- odpowiedzialność,

- łatwość w przyswajaniu wiedzy i adaptowaniu do nowych warunków,

- zaangażowanie, entuzjazm, kreatywność, umiejętność podejmowania skutecznych decyzji. - doświadczenie zawodowe: doświadczenie na podobnym stanowisku,

- mile widziane doświadczenie w księgowości

Pracodawca:

CMS Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością (Complex Medical Service)

Adres: 36-062 Zaczernie 791, powiat: rzeszowski

Numer telefonu: 607 696 444, 177707085

E-mail: biuro@cmspolska.com

CV ze zdjęciem + list motywacyjny wysłać na adres: biuro@cmspolska.com