Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Medale dla podkarpackich strażaków

Opublikowano: 2016-07-07 08:47:04, przez: admin, w kategorii: Region

PODKARPACKIE. VI Europejskie Mistrzostwa Policjantów i Strażaków „HUELVA 2016”.

Wrócili ze słonecznej Hiszpanii z 4 złotymi i 1 srebrnym medalem. To jest dorobek z VI Europejskich Mistrzostw (Igrzysk) Policjantów i Strażaków „HUELVA 2016” rozgrywanych w Hiszpanii. W zawodach brały udział ekipy z około 30 krajów. W Komendzie Wojewódzkiej PSP 5 lipca zostały wręczone pamiątkowe statuetki i złożone gratulacje zarówno medalistom, jak i wszystkim, którzy wspomogli wyjazd do Hiszpanii. We współorganizację włączyła się m. in. Kancelaria Sejmiku. W imieniu samorządu województwa gratulacje złożył i odebrał pamiątkową statuetkę przewodniczący sejmiku województwa podkarpackiego Jerzy Cypryś.

Strażacy startowali w dwóch dyscyplinach: tenis stołowy oraz lekkoatletyka. W tej pierwszej okazali się bezkonkurencyjni - Krzysztof Marcinowski zdobył 2 złote medale - indywidualnie i w deblu, Sebastian Lubaś - taki sam dorobek, natomiast Tomasz Jurkiewicz zdobył - srebro w zawodach indywidualnych.

Równocześnie reprezentacja PSP Podkarpacie odebrała gratulacje za najwyższe podium podczas XXXIII Mistrzostw Polski w Sporcie Pożarniczym - Częstochowa 2016.