Region

Mieszkańcy Krosna też za ograniczeniem nocnej sprzedaży alkoholu w mieście
KROSNO. Biuro Innowacji Społecznych Urzędu Miasta opublikowało właśnie raport z badań opinii mieszkańców. więcej »
Zobacz także
Debata „Europa jest kobietą!” w Rzeszowie
RZESZÓW.
Nie ma podwyższonego poziomu radiacyjnego w Polsce
Państwowa Agencja Atomistyki informuje, że odczyty ze stacji monitoringu radiacyjnego w Polsce są w normie.
Niedźwiedź w Połomi w gminie Niebylec?
POWIAT STRZYŻOWSKI.
-
Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej kupuje następne zestawy ochrony perymetrycznej
PRZEMYŚL. To już drugi taki zakup w tym roku. Kilka miesięcy temu za kilka takich urządzeń BiOSG zapłacił ok. 2,6 mln zł. więcej »
-
Meble z pałacu Dzieduszyckich odnowione
W grudniu 2020 roku dobiegł końca III etap prac konserwatorskich przy XIX-wiecznych meblach, pochodzących z Muzeum Dzieduszyckich w Zarzeczu Oddziału Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich. więcej »
-
Koronawirus: Rośnie liczba zakażeń - 30 grudnia 2020
PODKARPACKIE. więcej »
-
Sylwestrowe zakazy. Godzina policyjna czy tylko dobra wola?
Od kilku dni trwa debaty polityków (i to z partii rządzącej) na temat ograniczeń w wyjściach z domu w sylwestrową noc. więcej »
-
Koronawirus: Rośnie liczna zakażeń - 29 grudnia 2020
PODKARPACKIE. więcej »
-
Barbara Rząsa z Podkarpacia w finale Miss Polski Nastolatek 2020
RZESZÓW, PODKARPACKIE. więcej »
-
Wbrew zakazowi ćwiczyli na siłowni
DĘBICA. Do sądu zostaną skierowane wnioski o ukaranie wobec 16 osób, które złamały obowiązujące obostrzenia. Podczas dzisiejszej kontroli obiektów handlowych i klubów fitness w Dębicy, okazało się, że na jednej z siłowni, mimo zakazu, ćwiczy kilkanaście osób. więcej »
-
Aga Janczara na Pucharze Polski Wushu/ Kung Fu 2020
Dwa medale dla zawodniczki tarnobrzeskiej szkoły Nan Bei Biały Żuraw na XXIV Otwartym Pucharze Polski Wushu/ Kung Fu. więcej »
-
Politechnika Rzeszowska zmodernizuje kolejny akademik
RZESZÓW. Tym razem uczelnia szuka wykonawcy przebudowy DS Akapit przy ul. Akademickiej. więcej »
-
Koronawirus: Rośnie liczba hospitalizacji - 28 grudnia 2020
PODAKRPACKIE. więcej »







