Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Doradca zarządu - oferta pracy

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Bieżące wsparcie doradcze zarządu spółki w zakresie:

planowania i realizacji strategii rozwoju spółki;

stworzenia i skutecznej promocji oferty komercyjnej spółki;

optymalizacji zasad współpracy z sektorem nauki i badań oraz przedsiębiorcami;

identyfikacji i pozyskiwania dodatkowych źródeł finansowania dla spółki;

rozbudowy sieci powiązań ekosystemowych;

benchmarking z innymi instytucjami krajowymi i zagranicznymi;

Współtworzenie i opiniowanie dokumentów strategicznych spółki;

Udział w działaniach promujących spółkę na forum krajowym i międzynarodowym.

WYMAGANIA STANOWISKA

Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki humanistyczne);

Minimum 10-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 5-letnie na wyższych stanowiskach kierowniczych w sektorze nauki i szkolnictwa wyższego lub badawczo-rozwojowym na poziomie ogólnopolskim;

Znajomość przepisów dotyczących realizacji projektów finansowanych ze środków UE;

Praktyczne doświadczenie w zakresie planowania i wdrażania programów grantowych związanych z rozwojem innowacji;

Praktyczne doświadczenie w zakresie komercjalizacji badań naukowych.

Dodatkowe atuty:

Doświadczenie w zakresie doradztwa dla liderów zmian;

Posiadanie stopnia doktorskiego lub MBA;

Ponadprzeciętne umiejętności analityczne;

Potwierdzone praktyką zdolności przywódcze.

OFERUJEMY

Umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej

Pracę w stabilnej firmie szeroko zorientowanej na rozwój innowacyjności

Udział w prestiżowych projektach o zasięgu międzynarodowym

O PRACODAWCY

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o rozwija Regionalny Ekosystem Innowacji i Startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji, pracującym z firmami, uczelniami, jednostkami badawczymi, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestujemy w projekty badawcze o wysokim potencjale komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych, animujemy współpracę z firmami oraz prowadzimy przestrzeń, narzędzia i projekty wspierające powstawanie prototypów i startupów.