Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w lodziarni

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

Lodziarnia Różowa Budka poszukuje osoby do pracy do sezonowej budki z lodami

Jeśli jesteś osobą uśmiechniętą, komunikatywną i lubisz kontakt z ludźmi to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

- przygotowanie lodów, gofrów oraz granity,

- obsługa klientów odwiedzających punkt,

- uzupełnianie stanów towarowych,

- utrzymywanie lokalu w czystości,

- obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

-komunikatywność,

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- znajomość języka polskiego,

- pozytywne nastawienie

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- elastyczny grafik,

- pracę zmianową od poniedziałku do piątku oraz w weekendy

pracę w młodym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel 786 912 340