Domki na Roztoczu

Rejestratorka – oferta pracy

RZESZÓW.

Obowiązki:

- bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta,

- aktywne prezentowanie usług kliniki,

- potwierdzanie wizyt,

- obsługa programu KS SOMED

- obsługa terminala płatniczego i drukarki fiskalnej,

- archiwizacja dokumentacji medycznej,

- budowanie trwałych relacji z pacjentami,

- praca zmianowa

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, dwie zmiany

Płaca:od 3 010 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie zawodowe

- doświadczenie w obsłudze pacjenta,

- chęć do pracy, zaangażowanie,

- doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

- wysoka kultura osobista,

- dobra organizacja pracy

- znajomość branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem

Adres: Centrum Medyczne Promedica

Plac Wolności 17, 35-073 Rzeszów

Wybierz studia w WSPiA

E-mail:praca.stomatologia@interia.pl/